Ploty, brány, oplocení

Ploty a pletivo s jedinečnou povrchovou úpravou poplastováním, výrazně snižují náklady na údržbu a prodlužuje životnost plotů a pletiv na desítky let. Dráty a pletiva jsou pozinkovány a poté je na zinkovou vrstvu naneseno speciální technologií vysoce přilnavé PVC.

Výhody pro Vás

 • Moderní oplocení vhodné na veřejné i soukromé pozemky.
 • Nulové nároky na údržbu a dlouhá životnost desítky let.
 • Výběr až z 200 barev dle vzorníku RAL a design přizpůsobený vašim požadavkům.
 • Variabilita použití pro jakýkoliv typ terénu.
 • Zaměření a konzultace zdarma.

Pletené pletivo v rolích

Poplastovaná a pozinkovaná pletiva jsou hitem posledních let! Velmi dobře se přizpůsobí jakémukoliv terénu a jsou tedy oblíbená pro všestranné využití. Dokonale splývají s okolní výstavbou i krajinou, jsou bezúdržbové a zakoupíte je za překvapivě nízké ceny. Levné a rychlé řešení pro oplocení vašeho pozemku.

Využití: pro oplocení větších zahrad, škol, parků, firemních budov, průmyslových prostor, vozových parků, skladů nebo i sportovních zařízení
Pletené pletivo v rolích

Pletené pletivo v rolích – okrasné

Toto pletivo je charakteristické dekorativností, odolností a obloukovým zakončením, které zabraňuje poranění. Prodává se v barvách zelené nebo bílé.

Využití: k oddělení prostory, stejně tak i květinových záhonů v zahradách a parcích, jako ochrana rostlin, k oplocení historických objektů nebo kempingových prostor
Pletené pletivo v rolích – okrasné

Svařované pletivo v rolích

Jeho hustá okatost a trny v horním okraji zajišťují obranou i ochrannou funkci. Vysoká odolnost proti větru a jinému poškození. Dráty silné až 8mm s trny zajistí bezpečnost na vašem pozemku.

Využití: zejména v sadařství a při chovu ptactva nebo drobného domácího zvířectva, ale i pro ostatní soukromé, firemní a veřejné pozemky
Svařované pletivo v rolích

Víceúčelové svařované pletivo v rolích

Čtyřhranné nebo šestihranné pletivo slouží pro uspokojení potřeb chovatelů. Jedná se o snadno ohebný, pružný drát. Různé průměry drátu, různá velikost ok.

Využití: výroba králíkáren, voliér, kurníků a pro ochranu mladých sazenic
Víceúčelové svařované pletivo v rolích

Plotové svařované panely

Svařované panely vypadají dobře na pohled a jsou přitom odolnější než běžné pletivo. Nabízíme vám je v řadě několika typů a barevných možností, díky čemuž se dají skvěle začlenit do okolní zástavby. Jednoduchá montáž šetří čas a snižuje celkové náklady.

Využití: domy, průmyslové objekty i veřejná správa
Plotové svařované panely

Mřížové oplocení

Elegantní design a extrémně pevné, bezpečné profily jsou nejlepším řešením zabezpečení moderního domu. Branky nebo brány ve stejném designu dodají na eleganci oplocení jako celku. Vyberte si atypický plot k domu nebo průmyslovému objektu ze široké palety barev.

Využití: nejlépe vynikne jako oplocení nových a moderních objektů
Mřížové oplocení

Ostnaté a žiletkové dráty

Pro maximální zabezpečení objektů lze díky bevolet nástavcům na oplocení připevnit až 4 řady ostnatého nebo žiletkového drátu. Bevolet se skládá z jednoho nebo dvou nahnutých ramen.

Využití: vojenské prostory, průmyslové objekty, oplocení trafostanic
Ostnaté a žiletkové dráty

PVC plotové plaňky

Jedná se o extrudované, integrálně nadouvané profily z modifikovaného polystyrenu. Tyto profily jsou plné, probarvené ve hmotě v širokém spektru barev a mají v porovnání se dřevem a podobnými materiály z PVC spoustu výhod:
 • nekroutí se
 • nehnijí
 • nejsou nasákavé
 • nesesychají
 • odolávají nepřízním počasí, slané vodě, slabým kyselinám, hmyzu i dřevokazným houbám
 • nemusí se natírat
Tyto plaňky jsou plně recyklovatelné. Výška i tvar dle přání zákazníka.

Využití: rodinné domy, chaty, chalupy, balkóny
PVC plotové plaňky

Betonové ploty

Betonové ploty zajišťují maximální soukromí a slouží jako protihluková bariéra. Hlavní předností je jednoduchá montáž, bezúdržbovost a vysoká odolnost proti větru, dešti, sněhu. Nabízíme velký výběr vzorů a barev.

Využití: vhodný hlavně pro rodinné domy, chaty, průmyslové objekty a firmy, ale i pozemky, lesy, dokonce se dají z plotu postavit kotce a garáže
Betonové ploty

Gabionové oplocení

Nabízíme realizaci gabionových konstrukcí a stěn, které jsou vytvořeny ze svařovaných ocelových sítí s antikorozní úpravou. Gabinové sítě jsou vyplněny přírodním nebo lomovým kamenem, ale je možno použít jiný přírodní materiál. Výborně slouží jako opěrná zeď a zvukově izolační stěna.

Využití: domy nebo objekty v náročném terénu – slouží zároveň jako opěrná zeď, moderní a originální řešení plotu pro soukromé i veřejné pozemky, ke zpevnění svahů u silnic, vodních toků apod.
Gabionové oplocení

Mobilní oplocení

Dočasné řešení oplocení, ohraničení nebo vymezení prostor. Přizpůsobí se všem terénům, jak jsou různá zakřivení, rohy, převýšení. Sloupky jednotlivých panelů se osazují do betonových patek a spojují se objímkou. Výplní je svařovaná síť.

Využití: jednoduše oplotíte jakoukoliv stavbu, konání společenských a kulturních akcí, vymezení prostor pro bezpečný pohyb osob
Gabionové oplocení

Brány a branky

Nabízíme jedno či dvoukřídlové branky, brány posuvné po kolejnici, samonosné posuvné brány manuální nebo s motorizací. Brány a branky lze vždy sladit s barvou a designem plotu.
Brány a branky

Turnikety

Nedovolí vstup nepovolaných osob, umožňuje kontrolovat jednotlivé vstupy, automatické blokování po každé rotaci turniketu. Funguje na elektromagnet nebo za pomocí motoru. Dodáváme s celou řadou doplňků: čtečka karet, digitální kódy, ovládací tlačítková jednotka, standardní nebo luxusní stříška se zabudovaným osvětlením. Nerezová ramena.

Závory

Široká škála modelů pro různá použití. Ovládání manuální nebo automatické. Možnost volby doplňků: síť na rameno, řídící jednotka, indukční smyčka. Závory nabízíme v různých barvách.
Katalog ploty, brány, oplocení

Katalog ploty, brány, oplocení

Katalog ploty, brány, oplocení

Katalog ploty, brány, oplocení

Katalog ploty, brány, oplocení


AMP Bohemia, s.r.o.
Dušníky 119, Roudnice nad Labem 413 01
800 611 116, info@ampbohemia.cz

Copyright © 2024 by AMP Bohemia, s.r.o. | realizace Regional